Laminátové podlahy módní podlahová krytina

Laminátové podlahy módní podlahová krytina

17. 1. 2012, 10:38

Laminátové podlahy patří mezi módní podlahové krytiny. Hojně se používají do všech obytných a komerčních prostor. Jsou vhodné tam, kde se předpokládá lehká a střední zátěž. laminátové podlahy přinášejí vysokou kvalitu a příznivé ceny.

Popularita laminátových podlah

Popularita laminátových podlah je stále větší. Její velkou výhodou je jejich rychlá instalace. Laminátové podlahy jsou cenově dostupné. Laminátové podlahy představují moderní designy. Předností laminátových podlah je snadná výměna jednotlivých lamel. Při výběru laminátové podlahy se musí klást důraz na její kvalitu. Laminát by měl snést co největší komerční zátěž.

Odolné laminátové podlahy

Laminátové podlahy jsou velmi odolné. Snadná a jednoduchá je jejich údržba. Dekor laminátové podlahy se dá velice jednoduše sladit s celkovým stylem obytných prostor. Množství rozmanitých dekorů přináší jejich popularitu. Velké množství povrchových úprav je pro laminátové podlahy typickým faktorem. Laminátové podlahy mají dlouhou životnost.

Dřevěné podlahy stálý trend

Dřevo je stále nejoblíbenější podlahovina. Dřevěné podlahy si stále více získávají nové zákazníky. Dřevěné podlahy jsou nadčasovou a dlouhodobou záležitostí. Nepodléhají tolik m'odním trendům. Dřevěné podlahy jsou praktické a vždy působí velice elegantním dojmem. Dodávají obytným prostorům punc sepětí s přírodou. Dřevěné podlahy mají neomezené možnosti různých provedení s mnoha různými dekory a barvami.

Dřevěné podlahy do všech interiérů

Dřevěné podlahy mají celkem vysokou odolnost a nejsou tolik nákladné na údržbu. Dřevěné podlahy se dají renovovat a tak se prodlužuje jejich životnost. Dřevěné podlahy se dají udržovat ve výborném stavu prakticky po neomezenou dobu.

Plovoucí podlahy ovládají české interiéry

Plovoucí podlahy do slova a do písmene ovládají české interiéry. Plovoucí podlahy jsou moderní a praktické. S jejich pokládkou si poradí snad každý. Plovoucí podlahy mohou být laminátové, ale také korkové. Linoleum nebo dřevěná dýha se hodí také do mnoha interiérů. Plovoucí podlaha z masivu učiní interiér v neopakovatelném exotickém stylu.

Zobrazení: 142127 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Nejkomentovanější články
Článek: Vinylové podlahy Počet komentářu: 6
Článek: Laminátové podlahy Počet komentářu: 1