Laminátové podlahy

Laminátové podlahy

7. 2. 2012, 12:56

Laminátové podlahy jsou kombinací moderních technologií s vlastnostmi umělých a přírodních materiálů. vynikají výbornými užitnými vlastnostmi v maximálním celku k nerozeznání od přírodních produktů. Laminátové podlahy jsou styl moderní doby.

Plovoucí podlahy ovládají naše interiéry

Není náhodou, že plovoucí podlahy ovládají již po delší dobu naše interiéry. Krása plovoucích podlah vynikne v každém interiéru. Dokonalou výhodou plovoucích podlah je jejich široký výběr v příznivých cenách a možnost širokého výběru rozmanitých dekorů. majitelé plovoucích podlah maximálně oceňují jejich praktickou výhodu snadné údržby. Plovoucí podlahy jsou trendem stylového a moderního bydlení.

Proč do našich domácností laminátové podlahy

Laminátové podlahy jsou dnes již zcela běžnou podlahovou krytinou našich domácností. Majitelé oceňují jejich příznivé ceny a přednosti oproti třeba klasickým dřevěným podlahám. Laminátové podlahy jsou vysoce elegantní podlahovou krytinou. Staly se také oblíbené pro snadnou údržbu, která je nesrovnatelně jednodušší oproti klasické dřevěné podlaze. Laminátové podlahy jsou inspirace v širokých možnostech provedení. Vyrábějí se v rozličných třídách zátěže. Nároční zákazníci si mohou vybrat laminátové podlahy s exkluzivními povrchy a strukturami k nerozeznání od pravého dřeva. Designy, dekory a provedení je čistě na přání a požadavku zákazníků.

Ceník dřevěných podlah

Dřevěné podlahy jsou elitou mezi podlahami. Dřevěné podlahy jsou jednou z nejkrásnějších podlah. V dřívějších dobách byly dřevěné podlahy klasikou a a standardem. Jiné podlahy prostě neexistovaly. Dnes jsou dřevěné podlahy tou nejdražší podlahovou krytinou. Široký výběr dřevěných podlah odpovídá také ceníku dřevěných podlah. Klasická dubová podlaha bez pokládky a ostatních nezbytných detailů k dokonalé pokládce přijde orientačně 255 Kč na metr čtverečný. Ceník dřevěných podlah z masivu se pohybuje poněkud ve vyšších cenových hladinách. Orientačně také 2 950 Kč za metr čtverečný.

Pokládka plovoucích podlah

Pokládka plovoucích podlah je jednoduchá a proto si také plovoucí podlahy získaly prestiž mezi podlahami. Zvládne ji i manuálně zručný jednotlivec.

Zobrazení: 157660 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 1

Nejkomentovanější články
Článek: Vinylové podlahy Počet komentářu: 6
Článek: Laminátové podlahy Počet komentářu: 1