Plovoucí podlahy od firmy Lapka

Plovoucí podlahy od firmy Lapka

18. 1. 2012, 15:08

Firma Lapka v současné době nabízí 160 nejrůznějších typů a vzorů plovoucích podlah. Poskytuje komplexní služby, které zahrnují prodej podlah, jejich montáž a servis. Zakázky na klíč se vztahují na veškeré příslušenství, jako přechodové a obvodové lišty, prahy a zakončení.

Plovoucí podlahy podtrhují úroveň interiéru

Plovoucí podlahy jsou již osvědčeným žádaným, praktickým a atmosféru každého interiéru příjemně povzášejícím prvkem. Proto si je zákaznící volí pro interiéry pokojů, bytů, domů, ale i kanceláří, obchodů, bank, jídelen a restaurací. Ve všech interiérech firma provádí na objednávku také renovaci starých plovoucích podlah a používá účinné ochranné laky.

Vlastnosti plovoucích podlah

Podlahy jsou mechanicky odolné jak vůči oděru, tak vůči chemikálií nebo propálení, přesto se dá povrch i přebrousit, zrenovovat, ani škrábance nejsou neodstranitelné. Umožňují snadný úklid při vysávání, vytírání a zametání a řeší i problém roztočů a alergií. Mezi hlavní výhody plovoucích podlah patří akustické izolační vlastnosti a rychlost montáže. Vhodné jsou také do vlhkých místností, kde se často mění klimatické podmínky.

Jakou plovoucí podlahu si vyberete?

Nejčastěji se žádají plovoucí podlahy dřevěné z vyschlých prken z dřevin s různou tvrdostí. Laminátové působí často zajímavě v bohatém dekoru dřev, kamenů či dlažby. Korkové zase přinášejí do každého interiéru dojem proteplenosti, měkkosti a důvěrné útulnosti. Záruka na výrobky je 5 až 50 let podle typu plovoucí podlahy. Vadný díl firma vymění v co nejkratší době, chyby při montáži nebo servisu odstraňuje ihned.

Špičková světová produkce

Na trhu již existuje rozsáhlý a vyvážený sortiment typů a kategorií plovoucích podlah. Firma LAPKA jako přímý a zkušený dovozce udržuje trvalý kotakt jen s tou nejlepší produkcí a nabídkou předních evropských výrobců. Jedná se o firmy Pergo ze Švédska, Alloc z Norska, Quick Step z Belgie, K-Floor, Berthold a Meister z Německa, Karelia z Finska, Eko Wood z Lucemburska, Cork-O-Floor z Portugalska a PRO FLOOR z Francie.

Kde firmu lapka najdete?

Firma sídlí v Praze 10, Štěrboholích, Drobná 2/235, mobil 603417783, http://www.lapka.cz.

Zobrazení: 143848 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Nejkomentovanější články
Článek: Vinylové podlahy Počet komentářu: 6
Článek: Laminátové podlahy Počet komentářu: 1