Centrální vysavače

4. 1. 2013, 15:50

centrální vysavač air 50 eRádi byste si usnadnili domácí práce? Rádi byste ušetřili spoustu času a místo uklízením trávili teplé letní dny někde u vody nebo na procházce? Samozřejmě, kdo by si to nepřál! Pořiďte si tedy pomocníka. Pořiďte si centrální vysavač.


Laminátové podlahy

7. 2. 2012, 12:56

Laminátové podlahyLaminátové podlahy jsou kombinací moderních technologií s vlastnostmi umělých a přírodních materiálů. vynikají výbornými užitnými vlastnostmi v maximálním celku k nerozeznání od přírodních produktů. Laminátové podlahy jsou styl moderní doby.


Pokládka podlahy

1. 2. 2012, 12:34

Pokládka podlahyRozhodli jste se pořídit si novou podlahu? Ano. Takže první otázka je zodpovězena. Odpověděli jste však kladně a tudíž by spousta a spousta dalších otázek měla následovat. Co všechno je třeba zvážit při výběru podlahy? Odpověď zní všechno!


Moderní plovoucí podlahy

31. 1. 2012, 11:54

Moderní plovoucí podlahyPlovoucí laminátové podlahy jsou moderní podlahovou krytinou. Získaly si stabilní postavení mezi podlahami. Moderní plovoucí podlahy jsou velice snadné na údržbu a to je jednou z jejich velkých předností. Snadná pokládka, kterou zvládne domácí kutil je řadí do popředí zájmu mnoha zákazníků


Vinylové podlahy

30. 1. 2012, 11:56

Vinylové podlahy Vinylové podlahy jsou krytina, která nezná kompromis. Vinylové podlahy všude, kde se vám budou líbit. Vinylové podlahy jsou horkou novinkou na poli podlahových krytin. Jedná se o znovuobjevené PVC. Moderní vinylové podlahy se dají zakoupit za velice příznivou cenu.


Dřevěné plovoucí podlahy

24. 1. 2012, 14:00

Není snad zámek, či historická budova, kde bychom nenašli dřevěné podlahy. Ty totiž už po staletí patří ke komfortnímu bydlení. Dotvářejí kouzlo architektury a řemesel v jednotný celek a skýtají příjemné prostředí a harmonii.

Plovoucí podlahy od firmy Lapka

18. 1. 2012, 15:08

Plovoucí podlahy od firmy LapkaFirma Lapka v současné době nabízí 160 nejrůznějších typů a vzorů plovoucích podlah. Poskytuje komplexní služby, které zahrnují prodej podlah, jejich montáž a servis. Zakázky na klíč se vztahují na veškeré příslušenství, jako přechodové a obvodové lišty, prahy a zakončení.


Laminátové podlahy módní podlahová krytina

17. 1. 2012, 10:38

Laminátové podlahy módní podlahová krytinaLaminátové podlahy patří mezi módní podlahové krytiny. Hojně se používají do všech obytných a komerčních prostor. Jsou vhodné tam, kde se předpokládá lehká a střední zátěž. laminátové podlahy přinášejí vysokou kvalitu a příznivé ceny.


Kvalitní podlaha - základ dobrého bydlení

16. 1. 2012, 13:27

Kvalitní podlaha - základ dobrého bydleníDobrá podlaha je základem spokojeného bydlení. Doba dřevěných podlah na něm je pokladen koberec plný roztočů je pryč a v moderní domácnosti nahradily koberce plovoucí podlahy z různých materiálů, např. dřevěné nebo laminátové podlahy. Plovoucí podlaha se stala vhodnou alternativou do všech místností domácnosti.


Zájem o plovoucí podlahy trvá

13. 1. 2012, 11:38

Zájem o plovoucí podlahy trváPodlaha a dřevo, to k sobě patří od nepaměti. V některých starých chalupách jsou dodnes zachovalé prkenné podlahy, na které týden co týden poklekaly ženy, aby je rejžákem vydrhly do běla. Později v historii pak byly v módě parkety.


Informace o podlahách

12. 1. 2012, 10:38

Informace o podlaháchŘekneme- li dnes podlaha, vybaví se nám obvykle příslušné adjektivum odpovídající materiálu, ze kterého je zhotovena vrchní vrstva vlastní podlahové konstrukce - kamenná podlaha, dřevěná nebo korková podlaha, laminátová podlaha apod.


Podlaha – nedílná součást domu i bytu

10. 1. 2012, 10:40

Podlaha – nedílná součást domu i bytuPrvní obytná stavení kdysi dávno v minulosti měla podlahu tvořenou zpravidla jen udusanou hlínou a drobným kamením. Později se objevily první plně kamenné podlahy a pak i podlahy dřevěné.


Pevná nebo plovoucí podlaha?

10. 1. 2012, 10:38

Pevná nebo plovoucí podlaha?O čem že je řeč? Mít takzvaně pevnou půdu pod nohama... Přání každého z nás. Krásná, kvalitní, na údržbu nenáročná podlaha... Tu si přejeme mít podobně. Laminátovou, dřevěnou, korkovou nebo snad plovoucí? Je snad složitější vybrat správný typ podlahy než zajistit si pomyslnou pevnou půdu pod nohama?


Systém plovoucích podlah

9. 1. 2012, 11:09

Systém plovoucích podlahSystém plovoucích podlah je obdobou starých zámeckých parket v novém pojetí. Zatímco parkety, vlysy a palubky jsou vyrobeny z plného dřeva, plovoucí dřevěné podlahy mají jen vrchní, nášlapnou vrstvu z ušlechtilého dřeva.


Plovoucí podlahy

5. 1. 2012, 15:44

Plovoucí podlahyPlovoucí podlahy, třeba takové, které nabízí společnost Lapka podlahy, jsou v posledních letech nejčastěji používanou podlahovou krytinou českých domácností, navazující na staletou tradici především dřevěných podlah


Nejkomentovanější články
Článek: Vinylové podlahy Počet komentářu: 6
Článek: Laminátové podlahy Počet komentářu: 1