Vinylové podlahy

Vinylové podlahy

30. 1. 2012, 11:56

Vinylové podlahy jsou krytina, která nezná kompromis. Vinylové podlahy všude, kde se vám budou líbit. Vinylové podlahy jsou horkou novinkou na poli podlahových krytin. Jedná se o znovuobjevené PVC. Moderní vinylové podlahy se dají zakoupit za velice příznivou cenu.

Vysoká odolnost vinylových podlah

Moderní vinylové podlahy mají jednu z velkých předností. Vynikají vysokou odolností a širokým spektrem atraktivních dekorů. Vinylové díly se lepí nebo skládají přímo na podklad. Neexistuje omezení pokládky vinylových podlah. Doporučují se do domácností i do komerčních prostor. Díky vysoké odolnosti jsou vhodné do chodeb a kuchyní. Krásné dekory v podobě přírodních dřevin se hojně pokládají v obývacích pokojích a halách.

Jednoduchá pokládka vinylové podlahy

Vinylové podlahy jsou jednoduché na pokládku. Prostor pod podlahou nevyžaduje dokonalou rovnost.Vinylové podlahy jsou nová generace podlahových krytin. Dokonale kombinují přednosti dřevěných podlah s dlažbou.

Laminátové podlahy kvalitní podlahové vlastnosti

Laminát je levnější náhrada dřevěných podlahových krytin. Laminátové podlahy jsou podlahami moderní doby s dobrými a kvalitními podlahovými vlastnostmi. Laminátové podlahy jsou především praktické do většiny domácností. Vinylové podlahy jsou dokonale odolné proti otěru a vynikají barevnou stálostí a tvarovou odolností.

Plovoucí laminátové podlahy krása i po letech

Plovoucí laminátové podlahy jsou určený výhradně do interiérů. Nezávadnost kvalitní laminátové plovoucí podlahy a krásný vzhled dodá interiéru osobitý moderní styl. Správná péče jsou předpoklad krásného a obdivovaného vzhledu po dlouhou dobu.

Vedoucí pozice dřevěných podlah ceník

Dřevěné podlahy jsou královské podlahy. Krása a praktičnost spojené s nadčasovostí vynášejí dřevěné podlahy na vedoucí pozici mezi podlahami. Dřevěné podlahy jsou investicí na dlouhou dobu a jejich krása je nadčasovou záležitostí. Dřevěném podlahy ceník je orientační a 1 m2 v nejnižší cenové relaci je 255 Kč.

Přednosti plovoucí laminátové podlahy

Tyto podlahové krytiny se snadno a lehce čistí. Instalaci a pokládku zvládne i šikovný domácí kutil bez problémů.

Zobrazení: 189337 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 6

Nejkomentovanější články
Článek: Vinylové podlahy Počet komentářu: 6
Článek: Laminátové podlahy Počet komentářu: 1