Plovoucí podlahy

Plovoucí podlahy

19. 3. 2012, 13:48

Pomýšlíte snad při vyslovení slova plovoucí na cokoli nestabilního, pohupujícího se, jako na vodě? Zapomeňte! Alespoň co se tedy plovoucí podlahy týká. Je odolná, stabilní, pevná. Čtěte dál a zatoužíte po ní!

Plovoucí podlahy

První, co vás asi k rozhodnutí pořídit si novou plovoucí podlahu přiměje, je její nádherný vzhled. Existují dva základní typy plovoucích podlah. Respektive dva druhy materiálů, ze kterých se plovoucí podlahy pokládají. Jak dřevěné plovoucí podlahy, tak i podlahy laminátové se vyznačují a chlubí luxusními dekory. Většinou i plovoucí podlahy laminátové napodobují dodnes nepřekonanou nádheru skutečného dřeva.

Plovoucí podlaha do každé domácnosti

Výhodou plovoucích podlah je dále fakt, že je lze umístit kamkoli. Jejich vlastnosti zvládnou i prostory, které se například vyznačují častými změnami teplot nebo vyšší mírou vlhkosti. S naprostým klidem tak můžete položit plovoucí podlahu i do koupelny, kuchyně, méně vytápěné chodby. Myslete také na to, že každá místnost vaší domácnosti se používá se stejnou frekvencí. Plovoucí podlaha však bude perfektně po desetiletí odolávat i provozu ve vaší vstupní hale nebo chodbě. Žádně vrypy od podpatků bot ani drápků vašich domácích mazlíčků.

Pokládka plovoucí podlahy - nebojte se ničeho

Máte snad obavy, že pokládka nové plovoucí podlahy naruší klidný chod vaší domácnosti? Nebojte se ničeho takového. Většina kvalitních výrobců a prodejců zcela zdarma provede přeměření místnosti, kalkulaci konečné ceny i dopravu na místo určení.Samotné položení pak nezabere více než pár dní - samozřejmě v závislosti na rozměrech vaší nové podlahy. V některých recenzích dokonce narazíte na domácí kutily, kteří to zvládli sami. Zvažte ale své kutilské vlohy. Za položení podlahy nedáte příliš mnoho peněz. Šetřete ne těch správných místech. Laminátová plovoucí podlaha je o něco levnější než dřevěná.

Vyberte si plovoucí podlahu

Pojďme se ještě podívat na další rozdíly mezi dřevěnou a laminátovou podlahou. Laminátové plovoucí podlahy jsou vhodné pro podlahové vytápění a jsou odolné vůči domácím chemickým přípravkům. Proto jsou ideální variantou do koupelen a kuchyní.Dřevěné plovoucí podlahy vynikají o něco lepšími izolačními vlastnostmi a jsou také šetrnější k životnímu prostředí. U obou typů plovoucích podlah jistě všichni oceníte minimální náročnost na úklid a údržbu. Už po nové plovoucí podlaze toužíte?

Zobrazení: 234510 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Moderní plovoucí podlahy

  29. 3. 2012, 11:37 | Diskuze (1)

  Plovoucí podlahy jsou stálým hitem mezi podlahovými krytinami. Staly se jedním z nejžádanějších produktů podlahových krytin pro klasické domácnosti. Plovoucí podlahy se vyrábějí z osvědčených a kvalitních materiálů.

 • Plovoucí podlahy

  28. 3. 2012, 13:54 | Diskuze (0)

  Podlaha - to je první na co padne oko návštěvníka Vašeho bytu či domu. Plovoucí podlahy se svou ohromnou variabilitou dezénů, barev, materiálů a tím pádem samozřejmě cen, jsou pro Vás správnou volbou.

 • Plovoucí podlahy

  19. 3. 2012, 13:48 | Diskuze (0)

  Pomýšlíte snad při vyslovení slova plovoucí na cokoli nestabilního, pohupujícího se, jako na vodě? Zapomeňte! Alespoň co se tedy plovoucí podlahy týká. Je odolná, stabilní, pevná. Čtěte dál a zatoužíte po ní!

 • Plovoucí podlahy cena

  19. 3. 2012, 13:35 | Diskuze (0)

  Podlaha bývá to první, co na nás zapůsobí, když vstoupíme do místnosti. Často ale máme problém, zachovat si tuto naši vizitku v dobrém stavu, zvlášť, když máme malé děti nebo domácí mazlíčky. S nový trendem mezi podlahami to ovšem nemusí být až taková potíž.

 • Pokládka plovoucí podlahy

  19. 3. 2012, 13:14 | Diskuze (0)

  Plovoucí podlahy jsou v poslední době čím dál žádanější podlahovou krytinou. Je tomu tak také proto, že montáž plovoucí podlahy je rychlá a jednoduchá a navíc má plovoucí podlaha vynikající izolační vlastnosti.