Plovoucí podlahy - montáž

Plovoucí podlahy - montáž

19. 3. 2012, 13:12

Rozhodli jste se pro pokládku plovoucí podlahy a hledáte firmu se zkušenostmi a dlouhou tradicí? Tohle všechno vám poskytne společnost Havel – Podlahové centrum, jejíž odborníci jsou připraveni splnit každé přání zákazníka.

Montáž plovoucí podlahy

Zajímavou novinkou v nabídce jsou podlahy norské firmy Alloc, jsou sice v poněkud vyšších cenových relacích, ale zato patří k těm nejkvalitnějším. Vybírat si zde ale můžete také z jiných druhů v tuzemsku prodávaných podlah a současně porovnat jejich vlastnosti, design a v ne poslední řadě i cenu.

Podlahy z laminátu nebo ze dřeva

Záleží na tom, kam budete podlahu montovat a jaké požadavky na ni budou kladeny. Laminát zajistí tvarovou stálost, barva zůstane stále ve stejném odstínu, podlaha se neodře ani jinak mechanicky nepoškodí při běžném provozu a cena je v současné době velmi příznivá.Dřevěné plovoucí podlahy jsou sice o něco dražší, ale v interiéru působí jako doplňující dekorační prvek, protože mají specifickou kresbu dřeva podle stromu, ze kterého jsou vyrobeny.

Kvalitní zámek – pevná podlaha

Ať už bude vaší volbou plovoucí podlaha z laminátu nebo ze dřeva, v každém případě bude důležité, aby její jednotlivé prvku dobře držely a netvořily se mezi nimi nežádoucí trhliny. Právě to vám zajistí kvalitní a pevné zámky, kterými jsou všechny druhy nabízených podlah opatřeny. Právě v nich totiž tkví spolehlivost podlahy.

Montáž plovoucí podlahy

Je bezesporu nejlepší, když ponecháte pokládku podlahy odborníkům. Pokud se však rozhodnete, že podlahu položíte sami, nechte si alespoň od odborníků poradit. Firma Havel – Podlahové centrum nabízí zdarma rady svých zaměstnanců a prát se jich můžete dokonce i prostřednictvím internetové poradny, nebo se nechat poučit videem. A pokud by se vám tahle práce zalíbila a chtěli byste se jí věnovat profesionálně, bude vám k dispozici i školící centrum firmy.

Zobrazení: 237090 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Moderní plovoucí podlahy

  29. 3. 2012, 11:37 | Diskuze (1)

  Plovoucí podlahy jsou stálým hitem mezi podlahovými krytinami. Staly se jedním z nejžádanějších produktů podlahových krytin pro klasické domácnosti. Plovoucí podlahy se vyrábějí z osvědčených a kvalitních materiálů.

 • Plovoucí podlahy

  28. 3. 2012, 13:54 | Diskuze (0)

  Podlaha - to je první na co padne oko návštěvníka Vašeho bytu či domu. Plovoucí podlahy se svou ohromnou variabilitou dezénů, barev, materiálů a tím pádem samozřejmě cen, jsou pro Vás správnou volbou.

 • Plovoucí podlahy

  19. 3. 2012, 13:48 | Diskuze (0)

  Pomýšlíte snad při vyslovení slova plovoucí na cokoli nestabilního, pohupujícího se, jako na vodě? Zapomeňte! Alespoň co se tedy plovoucí podlahy týká. Je odolná, stabilní, pevná. Čtěte dál a zatoužíte po ní!

 • Plovoucí podlahy cena

  19. 3. 2012, 13:35 | Diskuze (0)

  Podlaha bývá to první, co na nás zapůsobí, když vstoupíme do místnosti. Často ale máme problém, zachovat si tuto naši vizitku v dobrém stavu, zvlášť, když máme malé děti nebo domácí mazlíčky. S nový trendem mezi podlahami to ovšem nemusí být až taková potíž.

 • Pokládka plovoucí podlahy

  19. 3. 2012, 13:14 | Diskuze (0)

  Plovoucí podlahy jsou v poslední době čím dál žádanější podlahovou krytinou. Je tomu tak také proto, že montáž plovoucí podlahy je rychlá a jednoduchá a navíc má plovoucí podlaha vynikající izolační vlastnosti.