Plovoucí podlahy akce

Plovoucí podlahy akce

19. 3. 2012, 12:45

Módním trendem jsou plovoucí podlahy v mnoha variantách, od laminátových a korkových po dřevěné. S různými dekory a barvami. A na plovoucí podlahy je specialista firma Lapka podlahy, působící na našem trhu téměř dvacet let.

Akce na plovoucí opdlahy

Lapka podlahy nabízí ve svém katalogu laminátové plovoucí podlahy od řady předních výrobců. Samozřejmě firma zařizuje i pokládku plovoucí podlahy spolu s jejím servisem. Vedle plovoucích podlah se v nabídce objevují i jiné podlahové krytiny, lamino a parkety spolu s dalšími komponenty potřebnými pro novou podlahu či opravu staré, např. podlahové lišty.

Plovoucí podlahy - materiály

Firma Lapka podlahy se ovšem specializuje hlavně na prodej a pokládání plovoucích podlah. V nabídce jsou laminátové plovoucí podlahy, které jsou velmi dostupným standardem a jsou nabízeny v opravdu širokém rejstříku provedení. Od zámkových s povrchovou úpravou vrstvené laminace a které snesou velmi vysokou zátěž až po velmi zajímavé designy podlahové krytiny v různých barvách a s různým dekorem. Dekor je většinou inspirován vzorem parket či prken.

Korkové plovoucí podlahy

Korkové plovoucí podlahy působí velmi uklidňující a příjemným dojmem

Podlahové krytiny na bázi portugalského korku působí velmi pozitivně na lidský organismus. Zkuste si v klidu přejít po korkové podlaze bosi. Ucítíte velmi příjemnou měkkost při došlapu a zároveň podlaha působí i velmi teplým příjemným dojmem. Dalším opravdu kvalitním a také antialergickým povrchem plovoucí podlahy je materiál marmoleum vyrobený z přírodních zdrojů. S tímto materiálem je velmi jednoduché pokládání plovoucí podlahy.

Dřevěné plovoucí podlahy - akce

Dřevo je nejrozmanitější přírodní materiál použitý k pokládce plovoucích podlah. S povrchovou úpravou, kterou si můžete vybrat. Jedná se o ošetření povrchu podlahy přírodními materiály – oleji či voskem. Díky této úpravě je umocněn váš pocit z příjemného přírodního materiálu, působícího pozitivně na váš organismus.

Zobrazení: 256254 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Moderní plovoucí podlahy

  29. 3. 2012, 11:37 | Diskuze (1)

  Plovoucí podlahy jsou stálým hitem mezi podlahovými krytinami. Staly se jedním z nejžádanějších produktů podlahových krytin pro klasické domácnosti. Plovoucí podlahy se vyrábějí z osvědčených a kvalitních materiálů.

 • Plovoucí podlahy

  28. 3. 2012, 13:54 | Diskuze (0)

  Podlaha - to je první na co padne oko návštěvníka Vašeho bytu či domu. Plovoucí podlahy se svou ohromnou variabilitou dezénů, barev, materiálů a tím pádem samozřejmě cen, jsou pro Vás správnou volbou.

 • Plovoucí podlahy

  19. 3. 2012, 13:48 | Diskuze (0)

  Pomýšlíte snad při vyslovení slova plovoucí na cokoli nestabilního, pohupujícího se, jako na vodě? Zapomeňte! Alespoň co se tedy plovoucí podlahy týká. Je odolná, stabilní, pevná. Čtěte dál a zatoužíte po ní!

 • Plovoucí podlahy cena

  19. 3. 2012, 13:35 | Diskuze (0)

  Podlaha bývá to první, co na nás zapůsobí, když vstoupíme do místnosti. Často ale máme problém, zachovat si tuto naši vizitku v dobrém stavu, zvlášť, když máme malé děti nebo domácí mazlíčky. S nový trendem mezi podlahami to ovšem nemusí být až taková potíž.

 • Pokládka plovoucí podlahy

  19. 3. 2012, 13:14 | Diskuze (0)

  Plovoucí podlahy jsou v poslední době čím dál žádanější podlahovou krytinou. Je tomu tak také proto, že montáž plovoucí podlahy je rychlá a jednoduchá a navíc má plovoucí podlaha vynikající izolační vlastnosti.