Plovoucí podlahy cena

Plovoucí podlahy cena

19. 3. 2012, 13:35

Podlaha bývá to první, co na nás zapůsobí, když vstoupíme do místnosti. Často ale máme problém, zachovat si tuto naši vizitku v dobrém stavu, zvlášť, když máme malé děti nebo domácí mazlíčky. S nový trendem mezi podlahami to ovšem nemusí být až taková potíž.

Cena plovoucích podlah

Jsou moderní, snadno udržovatelné a cenově přístupné. Mezi podlahovými krytinami kralují i díky poměrně snadné pokládce. Plovoucí podlaha takzvaně plave díky tomu, že není pevně spojena se spodní podlahovou krytinou a můžeme jí tedy kdykoliv snadno rozebrat. Tento zázrak moderní doby se navíc hodí do každého domu, bytu, kanceláře i komerčního prostoru.

Materiály plovoucích podlah

Nejčastějším materiálem pro výrobu plovoucích podlah je dřevo, laminát nebo korek.

Dřevěné plovoucí podlahy jsou vyráběny z různých typů dřeva a nabízí tak velkou škálu barevných odstínů. Oblíbené jsou plovoucí podlahy připomínající parkety. Dřevěné podlahy se pyšní dlouhou životností.

Laminát v dekoru dřev, kamenů či dlažeb je výrobní surovinou laminátových plovoucích podlah. Novinkou na trhu je takzvaný tichý laminát, který nám zaručí výrazný útlum hluku.

Největší předností korkových podlah je izolační podložka z korku uložená uvnitř podlahy, která zajišťuje výbornou tepelnou izolaci a úžasný komfort při chůzi.

Pokládka plovoucí podlahy

Přestože je pokládání plovoucích podlah poměrně snadnou záležitostí, většina firem nás v tom nenechá samotné. Podlahové centrum Havel nabízí dokonce i poradenství ohledně výběru a montáže plovoucích podlah zcela zdarma.

Ceny plovoucích podlah

Jak už bylo řečeno, plovoucí podlahy patří k těm méně cenově náročnějším. Mnozí výrobci navíc inzerují velmi výhodné ceny. Přehledný ceník plovoucích podlah najdeme na internetových stránkách většiny firem.

Komplexní servis

Je výhodné, vybrat si firmu, která nám zajistí kompletní příslušenství k naší nové plovoucí podlaze. Ceněná je firma Plovoucí podlahy - Lapka, která zajišťuje všechny potřebné komponenty. Spolu s podlahou si tedy můžeme pořídit i podlahové lišty, prahy a zakončení.Ať už jste milovníky přírodních materiálů nebo luxusu, plovoucí podlahy vám zajistí oboje. Navíc skvěle šetří čas, díky jednoduché péči. A času přece není nikdy dost.

Zobrazení: 233837 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Čistý domov na prvním místě

  18. 3. 2016, 9:58 | Diskuze (0)

  Centrální vysavače mají mnoho výhod oproti klasickým přenosným či robotickým vysavačům. Vycházejí všechny z jednoduchého principu, jehož důsledkem je čistý domov zbavený prachu a alergenů.

 • Sexy plesové šaty

  22. 4. 2014, 12:46 | Diskuze (0)

  Pokud se chystáte na některý z plesů nadcházející sezóny 2013, jistě si přejete stát se hvězdou večera a protančené noci. Toužíte proměnit se v pohádkovou Popelku nebo možná sexy dračici. Proč ne, stačí vybrat ty správné plesové šaty.

 • Bílé plesové šaty

  22. 4. 2014, 12:45 | Diskuze (0)

  Bílé plesové šaty, ať dlouhé nebo krátké, se vždy nádherně odrážejí od tmavých obleků tanečních partnerů. Bílá barva navíc působí něžně. Jde o klasické provedení společenských šatů, které léty neztratilo na oblíbenosti.

 • Plesové šaty růžové

  22. 4. 2014, 12:45 | Diskuze (0)

  Plesové šaty bývaly v dobách našich praprababiček a prababiček výsadou dam z lepší společnosti. V současnosti naopak najdeme na trhu širokou škálu dámských, dívčích i dětských plesových šatů v krátkém i dlouhém provedení. Otázkou však zůstává, jaké plesové šaty a líčení k nim si vybrat, abyste se cítila jako princezna.

 • Fialové plesové šaty

  22. 4. 2014, 12:45 | Diskuze (0)

  Chystáte se na ples? Chcete si ho užít v těch nejnádhernějších šatech? Ale jaký střih, materiál a barvu zvolit? Tak aby vše sedlo vaší postavě, barvě vlasů, věku. Není to jednoduchá otázka, ale rozhodně před vámi stojí velmi příjemné rozhodování.