Plovoucí podlahy cena

Plovoucí podlahy cena

19. 3. 2012, 13:35

Podlaha bývá to první, co na nás zapůsobí, když vstoupíme do místnosti. Často ale máme problém, zachovat si tuto naši vizitku v dobrém stavu, zvlášť, když máme malé děti nebo domácí mazlíčky. S nový trendem mezi podlahami to ovšem nemusí být až taková potíž.

Cena plovoucích podlah

Jsou moderní, snadno udržovatelné a cenově přístupné. Mezi podlahovými krytinami kralují i díky poměrně snadné pokládce. Plovoucí podlaha takzvaně plave díky tomu, že není pevně spojena se spodní podlahovou krytinou a můžeme jí tedy kdykoliv snadno rozebrat. Tento zázrak moderní doby se navíc hodí do každého domu, bytu, kanceláře i komerčního prostoru.

Materiály plovoucích podlah

Nejčastějším materiálem pro výrobu plovoucích podlah je dřevo, laminát nebo korek.

Dřevěné plovoucí podlahy jsou vyráběny z různých typů dřeva a nabízí tak velkou škálu barevných odstínů. Oblíbené jsou plovoucí podlahy připomínající parkety. Dřevěné podlahy se pyšní dlouhou životností.

Laminát v dekoru dřev, kamenů či dlažeb je výrobní surovinou laminátových plovoucích podlah. Novinkou na trhu je takzvaný tichý laminát, který nám zaručí výrazný útlum hluku.

Největší předností korkových podlah je izolační podložka z korku uložená uvnitř podlahy, která zajišťuje výbornou tepelnou izolaci a úžasný komfort při chůzi.

Pokládka plovoucí podlahy

Přestože je pokládání plovoucích podlah poměrně snadnou záležitostí, většina firem nás v tom nenechá samotné. Podlahové centrum Havel nabízí dokonce i poradenství ohledně výběru a montáže plovoucích podlah zcela zdarma.

Ceny plovoucích podlah

Jak už bylo řečeno, plovoucí podlahy patří k těm méně cenově náročnějším. Mnozí výrobci navíc inzerují velmi výhodné ceny. Přehledný ceník plovoucích podlah najdeme na internetových stránkách většiny firem.

Komplexní servis

Je výhodné, vybrat si firmu, která nám zajistí kompletní příslušenství k naší nové plovoucí podlaze. Ceněná je firma Plovoucí podlahy - Lapka, která zajišťuje všechny potřebné komponenty. Spolu s podlahou si tedy můžeme pořídit i podlahové lišty, prahy a zakončení.Ať už jste milovníky přírodních materiálů nebo luxusu, plovoucí podlahy vám zajistí oboje. Navíc skvěle šetří čas, díky jednoduché péči. A času přece není nikdy dost.

Zobrazení: 264621 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Zdravotní matrace

  7. 1. 2019, 14:22 | Diskuze (1)

  Vybíráme-li si dnes novou zdravotní matraci do své postele, hledáme nejen pohodlí při ležení, ale na paměti máme i to, aby naše nová matrace zaručovala také zdravotní předpoklady. Zapomínat bychom neměli ani na výběr roštů, ale základem je kvalitní matrace

 • Vestavěné skříně - zvětšete si byty!

  7. 1. 2019, 14:13 | Diskuze (0)

  Víte jak? Vestavěnými skříněmi. Schovejte do nich nesourodé "krámy", šatstvo, boty, nářadí, police, zásuvky, šatní tyče, dokumenty, sběratelské "vášně", peřiny, všechno, co nechcete vidět. Zasuňte za tím vším posuvné dveře a zůstane vám reprezentativně zařízená prostorná rezidence. Dekorativní květiny a předměty zůstanou na svém místě.

 • Vestavěné skříně Praha

  7. 1. 2019, 14:07 | Diskuze (10)

  V dnešní době je značný problém s úložným prostorem a to zejména v malých panelákových bytech. Nových věcí přibývá, ale byt nelze nafouknout. Proto jsou vestavěné skříně velikým pomocníkem, který využije každý koutek našeho bytu.

 • Matrace pro alergiky

  7. 1. 2019, 13:35 | Diskuze (0)

  Alergiků bohužel stále přibývá. Pravděodobně v souvislosti se zhoršujícím se životním prostředím reaguje tělo člověka nestandardně na prach, roztoče, viry, bakterie a další alergeny. Dokonce i výběr matrace je tak pro nohé z nás tak trochu prolém.

 • Nábytek na míru pro váš byt

  7. 1. 2019, 13:27 | Diskuze (0)

  Stěhujete se do nového bytu nebo jen od základů přestavujete byt do nové moderní podoby? Potřebujete si kompletně zařídit bytový interiér a hledáte kvalitní, moderní, luxusní a komfortní nábytek, či matrace, který vám dlouhá léta vydrží a bude sloužit svým účelům?