Centrální vysavače

4. 1. 2013, 15:50

centrální vysavač air 50 eRádi byste si usnadnili domácí práce? Rádi byste ušetřili spoustu času a místo uklízením trávili teplé letní dny někde u vody nebo na procházce? Samozřejmě, kdo by si to nepřál! Pořiďte si tedy pomocníka. Pořiďte si centrální vysavač.


Plovoucí podlahy

19. 3. 2012, 13:48

Plovoucí podlahyPomýšlíte snad při vyslovení slova plovoucí na cokoli nestabilního, pohupujícího se, jako na vodě? Zapomeňte! Alespoň co se tedy plovoucí podlahy týká. Je odolná, stabilní, pevná. Čtěte dál a zatoužíte po ní!


Plovoucí podlahy cena

19. 3. 2012, 13:35

Plovoucí podlahy cenaPodlaha bývá to první, co na nás zapůsobí, když vstoupíme do místnosti. Často ale máme problém, zachovat si tuto naši vizitku v dobrém stavu, zvlášť, když máme malé děti nebo domácí mazlíčky. S nový trendem mezi podlahami to ovšem nemusí být až taková potíž.


Pokládka plovoucí podlahy

19. 3. 2012, 13:14

Pokládka plovoucí podlahyPlovoucí podlahy jsou v poslední době čím dál žádanější podlahovou krytinou. Je tomu tak také proto, že montáž plovoucí podlahy je rychlá a jednoduchá a navíc má plovoucí podlaha vynikající izolační vlastnosti.


Plovoucí podlahy - montáž

19. 3. 2012, 13:12

Plovoucí podlahy - montážRozhodli jste se pro pokládku plovoucí podlahy a hledáte firmu se zkušenostmi a dlouhou tradicí? Tohle všechno vám poskytne společnost Havel – Podlahové centrum, jejíž odborníci jsou připraveni splnit každé přání zákazníka.


Plovoucí podlahy akce

19. 3. 2012, 12:45

Plovoucí podlahy akceMódním trendem jsou plovoucí podlahy v mnoha variantách, od laminátových a korkových po dřevěné. S různými dekory a barvami. A na plovoucí podlahy je specialista firma Lapka podlahy, působící na našem trhu téměř dvacet let.