Dřevěné plovoucí podlahy

Podlahy Lapka

Firma Lapka podlahy nabízí dřevěné podlahy od švédské firmy BERG&BERG , rakouské firmy STEIRER PARKETT, holandské ARIKET, německé MEISTER a masivní německé podlahy BERTHOLD. Dřevěné podlahy Vám do domovů přinesou nejen přírodní krásu, ale i pohodlí. Přitom se ale nemusíte obávat negativních vlastností dřeva jako je rozpínání a smršťování dřeva. Konstrukční řešení těchto podlah minimalizuje přirozený pohyb dřeva a neobjevují se žádné mezery a trhliny. Podlahy můžete podložit do každé místnosti svého bytu nebo domu kromě vlhkých místností (koupelny, prádelny).

 

BERG&BERG 

Švédská firma nabízející dřevěné podlahy s prvotřídním zpracováním.  Repica Rolex 

 

STEIRER PARKETT

Firma se zaměřuje na faktory: Za prvé: Bohatství možností: dřevo je nejrozmanitější přírodní konstrukční materiál. STEIRER PARKETT se pokusil reflektovat přirozené bohatství možností výběru druhů a třídění dřeva. Ať jde o dřevo z listnatých stromů nebo ušlechtilé dřevo, o palubové prkno či podlahové prkno na chalupě, elegantní, klidné, živé nebo vzácné. Za druhé: Povrchová úprava: STEIRER PARKETT nabízí dva různé druhy povrchové úpravy: tzv. "TOP uzavření povrchu" a povrchovou úpravu olejem a voskem. Specialitou je zejména přirozená povrchová úprava olejem a voskem, díky níž bude Váš STEIRER PARKETT vyzařovat svěžest a udrží příjemný pocit z pravého dřeva ve Vašem domově. Použité výrobní suroviny jsou výhradně přírodního původu, byly biologicky testovány a vyhodnoceny jako vhodné k použití v bytech a zajišťují tak zdravé klima k bydlení.

 

ARIKET

Prime Collection- ARIKET Vám nabízí nový a sofistikovaný podlahový design.Kolekce těchto dřevěných třívrstvých podlah v sobě snoubí preciznost kvalitního tvrdého dřeva a moderní technologii a dává tak vznik velmi trvanlivýma do detailů přesným podlahám.


ARIKET MODERLINE

Plovoucí podlahy Moderline se skládají ze 4 mm širokých lamelek poskládaných vedle sebe a tvořících tak unikátní mozaiku. Třívrstvé dřevěné podlahy Moderline jsou vyráběny v rozměrech 15x190x2200 mm. Dokonalost povrchu je zaručena krásnou, přírodní povrchovou úpravou UV olejem.

 

BERTHOLD

Jde o celomasivní prkené podlahy německé výroby. které se dovážejí v různých rozměrech. Jejich tloušťka je nejčastěji 20-21mm. Výjimečnost těchto podlahovin spočívá ve způsobu kladení- klipovým systémem. Lamely mají systém mechanického zámku. Prkna se prodávají ve škále 20 druhů dřevin, olše, ořech, jasan, bříza, dub, buk, jatoba, merbau, douglaska, třešeň, javor atd.

NOVINKY, STALO SE

23. 04. 2012
Nová služba pro Vás - půjčovna

Vážení zákazníci, připravili jsme pro Vás novou službu a to možnost zapůjčení značkového strojního zařízení pro rekonstruování parket.

Ceny naleznete v sekci: ceníky - parkety ostatní


KONTAKTUJTE NÁS

Drobná 2/235,
102 00 Praha 10
K dispozici parkoviště u prodejny Lapka podlahy. Bezbariérový přístup do prodejny Lapka podlahy. mapa zde
tel/fax: 272 700 781
mobil: +420 603 417 783
email: info@lapka.cz


NOVINKY EMAILEM


ONLINE VZORKOVNICE

ONLINE vzorkovnice Lapka


PODLAHY - ČLÁNKY