Podlahy laminátové, vysokotlaký laminát

Plovoucí podlahy Lapka

Laminátové podlahy dodává naše firma od předních evropských výrobců zámkových laminátových podlah - Alloc, Quick Step, Balterio, Berry-floor, HDM, Egger a Meister. Podlahy nabízíme v široké škále barev a vzorů. Svoji podlahu si můžete vybrat v naší vzorkovnici.

Vysokotlaký laminát dodává naše firma od předních evropských výrobců (lepených) zámkových laminátových podlah - Pergo a Alloc

Podlahy jsou mechanicky odolné (vůči oděru, působení chemikálií, propálení). Umožňují snadný úklid, vylepší interiér a vyřeší problém roztočů a možných alergií. Nabízíme širokou paletu barev a vzorů podlah.

 

Berry-floor

Podlahy této značky mají laminátovou podlahovou krytinu pro každou místnost ve vašem domě - od kuchyně až po ložnici - od dílny až po dětský pokoj. Berry-floor Vám nabízí široký výběr kvalitních podlahových krytin inspirovaný masivními dřevěnými parketami, keramickými dlaždicemi, nebo přírodním kamenem, klasické, venkovské styly, romantické, veselé, moderní ... jakýkoliv vzhled si budete přát. Berry floor má vždy podlahu, která ladí s Vaším stylem.

Třída použití AC4/32

 

Balterio

Styl. Kvalita. Jednoduchost … Podlaha, která Vás unese. Díky reliéfnímu procesu přesného usazení získává laminát skutečný efekt“tru-to-nature“. Struktura povrchové úpravy se perfektně hodí k pod ní ležícímu dřevěnému dekoru a zajišťuje tak zvuk a dojem masivních parket. Vysoce kvalitní materiál a vynikající řemeslná mistrovská práce Vám zaručí vysoký stupeň kvality.

Třída použítí: AC3/31, AC4/32

 

Pergo Original

podlahy s vrstvenou laminací, které jsou vhodné do bytových prostor s vysokou zátěží, kanceláří se střední zátěží. První podlahová krytina, která získala certifikát Zelené labutě - skandinávský certifikát ekologické nezávadnosti. Odolná vůči světlu, otlaku i ohni s kompletním příslušenstvím (lišty, profily, nástroje a další příslušenství). Nabízíme 24 vzorů podlah, 50 let záruky.

Třída použití AC5/33

Alloc Home

Rozebiratelné nelepené podlahy . Patentovaný tvar zámku zatím nepřekonané konstrukce. Pevnost spoje. Podlaha roku 2000. Nabízíme 17 různých vzorů.

Třída použití AC3/31

 

Quick Step

Na všech podlahách Quick Step je použita technologie Scratch Guard, díky níž je povrchová vrstva podlah ještě odolnější proti poškrábání, poskytuje dlouhotrvající ochranu, Sratch Quard využívá revoluční technologii cross-link a technologii nanočástic. Je to pouze jedna z unikátních vlastností, které podlaha Quick Step vděčí za svoji odolnost.

Třída použití AC3/31 až AC 5/33
 

Meister

Nabízíme pět kolekcí laminátových podlah. jejich výběr závisí jak na Vašem osobním rozhodnutí, tak na charakteru užívání. Tento aspekt je vyjádřen zátěžovou třídou. která je uvedena u každého druhu podlahy. Nabízíme 25 různých vzorů

Firma Meister dlouhodobě a důkladně analyzuje složení materiálů, které zpracovává. Vyplatilo se investovat do použití a vývoje materiálů příznivých pro životní prostředí. Všechny laminátové podlahy značky Meister jsou nositeli ekologické značky „Blauer Engel“

V současnosti uvádí firma Meister na trh bekonkurenční výrobek na rthu- TICHÝ LAMINÁT

Jedná se o patentovanou technologii SILENCE. Vynikacící výsledky při pokládce na podlahové topení, výrazný útlum prostorového a kročejového hluku až o 27 dB.

Třída použítí : AC3/23 až AC5/33

 

EGGER

Mnohotvárné  laminátové podlahy, rozmanitá kvalita s ohledem na komfort, vzhled a povrch. Podlahy jsou opatřeny již z výroby podložkou Silenzio , nebo Silenzio Plus . jedná se speciální zvukově- izolační podložku, fixovanou na spodní stranu lamely. Zaručuje slyšitelný rozdíl, příjemný teplý zvuk, stejně jako u masivní dřevěné podlahy.

Třída použítí : AC3/23 až AC5/33

 


 

NOVINKY, STALO SE

23. 04. 2012
Nová služba pro Vás - půjčovna

Vážení zákazníci, připravili jsme pro Vás novou službu a to možnost zapůjčení značkového strojního zařízení pro rekonstruování parket.

Ceny naleznete v sekci: ceníky - parkety ostatní


KONTAKTUJTE NÁS

Drobná 2/235,
102 00 Praha 10
K dispozici parkoviště u prodejny Lapka podlahy. Bezbariérový přístup do prodejny Lapka podlahy. mapa zde
tel/fax: 272 700 781
mobil: +420 603 417 783
email: info@lapka.cz


NOVINKY EMAILEM


ONLINE VZORKOVNICE

ONLINE vzorkovnice Lapka


PODLAHY - ČLÁNKY