Tip dne
 • Kvalitní matrace - Hledáte kvalitní matraci na spánek? Více zde

Garážová vrata

Garážová vrata Praha

24. 4. 2012, 12:05

Na současná garážová vrata je dána celá řada požadavků. Předně musí být vysoce kvalitní a vyžadovat našim potřebám. Garážová vrata musí také esteticky harmonizovat s celkovým stylem garáže. Moderní garážová vrata musí mít všechna nej.

Garážová vrata Praha

Garážová vrata nejsou pouze obyčejná normální vrata. Expanze garážových vrat vyžaduje také mnohá moderní praktická provedení. Design garážových vrat se dostává do popředí zájmů investorů. Garážová vrata mají jednoznačně ladit s celkovým stylem přilehlého domu. Pakliže je garáž součástí objektu musí garážová vrata celkově zapadat do jeho stylu a barevně s ním harmonizovat.Dokonalá sekční garážová vrata Praha

Sekční garážová vrata jsou stálou klasikou mezi garážovými vraty. Sekční garážová vrata patří stále k nejžádanějšímu a nejoblíbenějšímu typu garážových vrat. Sekční garážová vrata jsou také velice variabilní. Dají se osadit na všechny konstrukce a využívá se jejich předností při rekonstrukcích. Sekční garážová vrata se také šijí přímo na míru garáže. Standardem se stává pohodlné automatické otevírání, které přispívá k pohodlí uživatelů. Designové provedení sekčních garážových vrat je jedním z častých požadavků stávajících zákazníků.

Ideální garážová vrata Praha

Rolovací garážová vrata jsou ideální volbou pro každou garáž. Předně jsou velice ekonomická po všech směrech. Jednoduchý ovládací systém, kde se vrata prakticky rolují do prostoru nad vraty přispívá k úspoře místa před garáží a v garáži. Automatické ovládání vrat patří ke standardu rolovacích garážových vrat.

Garážová vrata Praha levně

Garážová vrata se dají také zakoupit velmi levně ve standardních velikostech. Množství akčních slev nabízí také široká výběr všech typů garážových vrat. Garážová vrata s vyššími úrovněmi zabezpečení se pohybují v jiných cenových hladinách. Garážová vrata s bezpečnostními prvky přispívají k celkovému zabezpečení celé garáže. Bezpečnostními prvky by měly být vybaveny všechna moderní garážová vrata. Zabezpečení garáže není žádný nadbytečný luxus, ale pouze nadstandard ke zvýšení kvality a hodnoty garáže.


Garážová vrata


Více informací na téma garážová vrata naleznete na stránkách společnosti Altoma.
Zdroj článku: Garážová vrata Praha
Zobrazení: 404400 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 6

Podobné články
 • Garážová vrata výklopná

  17. 4. 2013, 13:11 | Diskuze (0)

  Velkou výhodou výklopných garážových vrat je nízká pořizovací cena, navíc jak již samotný název napovídá, výklopná dveře se po otevření vyklopí vzhůru směrem ke stropu garáže a nezabírají tak tolik místa. Navíc takováto vrata bývají velmi odolná.

 • Garážová vrata ceník

  17. 4. 2013, 13:11 | Diskuze (0)

  Pokud jste se rozhodli pořídit si nová garážová vrata, jistě vás zajímá i jejich cena. Cena vašich nových garážových vrat by měla odpovídat jejich kvalitě, životnosti, vzhledu. Je jistě rozumné promyslet koupi vrat, případně šetřit na těch správných místech.

 • Garážová vrata sekční

  17. 4. 2013, 13:11 | Diskuze (4)

  Automatická sekční garážová vrata se otevírají svisle nahoru, což nezapírá mnoho prostoru jak v garáži, tak i před ní. Výhodou je, že u tohoto typu nezáleží na otvoru garáže, má kruhovou výseč, nebo kruhový oblouk. Skvěle se hodí pro vytápěné garáže.

 • Garážová vrata akce

  17. 4. 2013, 13:11 | Diskuze (0)

  Velice výhodné akční slevy garážových vrat se nabízejí zájemcům o koupi výklopných garážových vrat. Výklopná garážová vrata bez zateplení pro otvor garáže o velikosti 2 400 x 2 000 za lukrativní cenu 9 999 Kč s DPH.

 • Garážová vrata

  17. 4. 2013, 13:10 | Diskuze (3)

  Zná to každý z nás. Přijedeme domů, unavení,s hlavou plnou myšlenek. Když máme vylézt z auta a otevřít vrata garáže, říkáme si, zda není lepší zaparkovat před domem. Po nepříjemném a zdlouhavém otevření vrat konečně zaparkujeme. A proč? Abychom museli ráno celý proces opakovat.