Tip dne
  • Altoma - Garážová vrata do každého domu ZDE

Centrální vysavače

4. 1. 2013, 15:50

centrální vysavač air 50 eRádi byste si usnadnili domácí práce? Rádi byste ušetřili spoustu času a místo uklízením trávili teplé letní dny někde u vody nebo na procházce? Samozřejmě, kdo by si to nepřál! Pořiďte si tedy pomocníka. Pořiďte si centrální vysavač.


Garážová vrata Praha

24. 4. 2012, 12:05

Garážová vrataNa současná garážová vrata je dána celá řada požadavků. Předně musí být vysoce kvalitní a vyžadovat našim potřebám. Garážová vrata musí také esteticky harmonizovat s celkovým stylem garáže. Moderní garážová vrata musí mít všechna nej.


Dřevěné plovoucí podlahy

6. 3. 2012, 10:47

Dřevěné plovoucí podlahyJe mnoho důvodů proč se lidé stále častěji rozhodují pro dřevěné podlahy. Estetické i praktické, protože žádná jiná podlaha se nedá tak snadno a jednoduše udržovat. Třeba parkety stačí obrousit a znovu nalakovat.


Ceny podlahy

6. 3. 2012, 10:46

Ceny podlahyBez podlahy to zkrátka nejde. Je prostě základem našeho bydlení. Právě proto není na místě, snažit se ušetřit právě za podlahovou krytinu. Podlaha prostě musí něco vydržet! Ale to nemusí nutně znamenat, nesnažit se ušetřit vůbec! Dát za podlahu všechny prachy. Jen je třeba šetřit tím správným způsobem.


Plovoucí podlahy

16. 2. 2012, 9:41

Plovoucí podlahy Při rekonstrukci podlah starších bytů a domů, stejně jako při výstavbě nových bytových i nebytových prostor, jsou nejpoužívanějším typem podlah plovoucí podlahy. Vedle laminátových plovoucích podlah to jsou i dřevěné plovoucí podlahy a korkové plovoucí podlahy


Plovoucí podlahy

16. 2. 2012, 9:36

Plovoucí podlahyPřed padesáti lety byla vrcholem kvalitní podlahy tehdejších panelákových novostaveb podlaha z dubových parket. Tu později nahradily bukové nebo překližkové kazety a dnes je nahrazují plovoucí podlahy


Pokládka podlahy

16. 2. 2012, 9:32

Pokládka podlahyJe třeba začít takzvaně "od podlahy". Toto rčení jistě už někdy slyšel a použil každý z vás. A proto víte, že je pravdivé. Podlaha je prostě základ. A jejímu výběru je tedy třeba věnovat náležitou pozornost a zodpovědnost.